Hizmetlerimiz

Masaj

Hotel misafirlerimizi ve şehirden konuklarımızı kişisel spa deneyimi yaşamaları için hazırlanmış, doğal yöntemlerin kullanıldığı farklı masaj seçenekleri ile SPA keyfine davet ediyoruz.

Sauna

Günün yorgunluğunu Saunada atmak isteyen misafirlerimize unutulamaz bir hizmet sunuyoruz. Bedenini ve zihnini yenilemek, güçlendirmek ve iyileştirmek isteyen misafirlerimiz, günün yorgunluğunu şok duşları ve dinlenme odası ile zenginleştirilmiş saunamızda atabilirsiniz.

Fitness

Son teknoloji fitness salonu imkanlarıyla hazırlanmış olan ve profesyonel eğitmenlerimiz eşliğinde rahatlıkla spor yapabileceğiniz salonumuzda günün yorgunluğunu, biriken olumsuz enerjinizi eğlenerek ve formda kalarak atabilirsiniz.

Restaurant

Bandırma deniz manzarası ile profesyonel mutfak ekibimiz ve şeflerimizin sizler için hazırlayacağı Türk ve Dünya Mutfaklarının gözde yemeklerini sizlere sunuyoruz.
200 kişilik kapasitesi olan ve lüks restaurant konsepti ile hazırladığımız restaurantımızda gerek hotel misafirlerimizi gerekse şehirde ailesi, sevdikleri veya iş yemekleri için alternatif arayanları 1. sınıf hizmet kalitesiyle açık büfe kahvaltıda yada akşam yemeğinde ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Geleneksel Türk Hamamı

Nostalji ve günümüz standartlarının buluştuğu bay, bayan ayrı kullanım imkanları sunduğumuz geleneksel motiflerle dekore edilmiş Türk Hamamı hizmetimizle hotel misafirlerimize ve şehirden konuklarımıza sağlıklı, hijyenik ve keyif dolu bir hizmet sunuyoruz.

Buhar Odası

Bedenini ve zihnini dinlendirmek, rahatlamak isteyen misafirlerimiz, günün yorgunluğunu buhar odaları ve dinlenme odası ile zenginleştirilmiş saunamızda atabilirsiniz.